ZOB - kilka słów o naszej firmie.

Firma ZOB to firma rodzinna z wieloletnią tradycją która istnieje, działa i rozwija sie z powodzeniem na rynku budowlanym od 1998 roku. Na począku działalnośi firma zajmowała się głównie usługami remontowymi, w kolejnych latach asortyment oferowanych usłg został poszerzony o usłgi z zakresu budownictwa ogólnego.

Wieloletnie doświadczenie, stosowanie nowych technologii i materiałów wysokiej jakości znanych producentów oraz referencje klientów świadczą o jakości naszych prac oraz dają poczucie bezpieczeństwa w inwestycji.

Wszystkie przeprowadzane przez nas prace budowlane czy remontowe zostały wykonane solidnie i terminowo, w sposób spełniający oczekiwania Inwestorów o czym świadczą wystawione przez nich referencje. Zapraszamy do zapoznania się naszymi dotychczasowymi realizacjami.


Przykłady zrealizowanych przez nas budów


2011-2021 Copyright by www.zob-gorzow.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Grupa Motocyklowa MIŚ Barka Królowa Jadwiga

Zakład Ogólno-Budowlany - ZOB w Gorzowie - usługi koparko-ładowarką w Gorzowie, budownictwo, ocieplenie, remonty, firma budowlana, modernizacja budynków, pokrycia dachowe, wykończenie wnętrz, generalne wykonawstwo, domki jednorodzinne, budynki mieszkalne, usługi remontowe, sucha zabudowa, usługi budowlane pod klucz, budowa domów pod klucz, klinkier elewacje i ogrodzenia, Gorzów.